16 Ankara içinde
Teknoloji Sanayi Sitesi 1354 Cadde (Eski 21.Cad.) No:75
Yenimahalle/ANKARA
08.00 - 19.00
Pazar Günleri Açığız

Biz Kimiz?

  Geçmişten gelen tecrübemizle 1998 yılında Ankara’da elektrik sektörüne başarıyla giden yola ilk adımlarını atarak hizmete başladık. AKAY Elektrik, toptan veya perakende satışıyla piyasa koşullarında kabul görmüş, belli standart ve kalite belgelerine sahip, çeşitli ve geniş ürün yelpazesiyle piyasaya hizmet vermekteyiz. Amacımız her zaman müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple ürün yelpazemizi geniş tutarak (Sadece ofisimizde 1500+ ürün), siz değerli müşterilerimizin bulmakta ve temin etmekte zorlandığı ürünler dahil olmak üzere; kaliteden ödün vermeyerek müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. Bunları yaparken sizlerin değerli zamanını düşünerek istediğiniz ürünü siz ofisimize uğramadan, biz sizin ayağınıza kadar gönderiyoruz.

  Geçmişten geleceğe emin adımlarla ilerleyen firmamız her geçen gün; kalite, hizmet, servis ağı ve müşteri  memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla, ilkesine bağlı kalarak büyümeyi kendine amaç edinmiştir.

AKAY ELEKTRİK, müşterilerine her  daim güven verip kaliteli hizmet sunarak sektöre öncülük etmektedir. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

 

 HAMDİ AKAY

 

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).
0312 395 63 66